Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Prasówki

W trakcie czwartkowej sesji Bitcoin także na placu kasowym, kiedy natomiast na placu kontraktów terminowych osuwa się poniżej poziomu 8 tysięcy dolarów tracąc około 3% i spadając siódmą sesję z rzędu. Od listopadowych maksimów kurs BTC osuwa się już o 20% a gdy dynamika spadków zostanie utrzymana, to inwestorzy wkrótce powinni spodziewać się testu półrocznych dołków na wysokości 7250 dolarów.
Bitcoin z coraz wyższą presją sprzedażową

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Sygnały prowadzone przez analizę techniczną wyraźnie wskazują, że Bitcoin może wynosić przed sobą dalsze i aktywne spadki. Próba aprecjacji i wybicia poziomu 10 tysięcy dolarów na momencie miesiąca została zasłonięta przez strefę oporu przeznaczaną na minimach z okresu wakacji, co wywołało korektę spadkową zamykając kurs BTC w bardzo małym niedźwiedzim kanale. W rezultacie najstarsza z kryptowalut spada poniżej 200-okresowej średniej ruchomej (pierwszy raz z miesiąca) i wydaje od siedmiu sesji. Czwartek jest ukoronowaniem niedźwiedziego sentymentu dostarczając do wybicia okrągłego oparcia na wysokości 8 tysięcy dolarów:

Kliknij i zacznij zarabiać

„Price Action uważane na Bitcoinie jest kontynuacją scenariuszy, które rozciągały się ubiegłego lata. Niskie wolumeny, brak nowych sposobów docierających do ekosystemu i szybkie rozwoje rynku akcji, złota i obligacji, wszystko to powoduje, że inwestorzy stracili zainteresowanie cyfrową klasą aktywów” – dla Bloomberga komentował Jeff Dorman, dyrektor ds. inwestycji w firmie inwestycyjnej Arca.

Jak głównie w wypadku kryptowalut, analitycy mają duży kłopot z określeniem co stanowi kluczowym katalizatorem deprecjacji BTC. Wielu myśli na moment kryptowalutowy w Chinach – chociaż pierwsze nagłówki wskazywały, że Świat Zabiegu będzie sprzyjał rozwój technologii blockchain to nowe działania przyniosły próby ograniczenia tradingu w oparciu o cyfrowe aktywa.

Regulatorzy finansowi w tej dziedzinie świata wystosowali ostrzeżenia wzywające do zaprzestania energie na placu kryptowalutowym, ostrzegając jednocześnie przed nielegalnym działaniem giełd cyfrowych aktywów.

 

zobacz również aspen holding logowanie

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments