Doradca inwestycyjny

Doradca inwestycyjny Szczebrzeszyn

Prasówki

Czym stanowi mon fex ? Monfex jest dosyć młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową.Stworzona stała ona do handlu z zachowaniem dźwigni, na najprostszych kryptowalutach. Przede wszystkim poziomowi doskonałe rozwiązanie zarówno dla pań dopiero rozpoczynających swoją sprawę na ostatnim sektorze jak a dla aktywnych inwestorów. Z pewnością znaczący zysk na ostatnie mają prostsze niż u konkurencji prowizje. Dużym uwagi jest również bardzo intuicyjny i oszczędny w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Biała Podlaska

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z czystym lewarem, w wysokości nawet do 400X .Świadczy to, że grający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest płacona od pośrednika. Wielkość biznesu jest związana właśnie od wartości lewara . Reasumując, przy dźwigni na stanie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na sieci nie ma handlu rzeczywistego. Są wyłącznie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w kontaktu do dolara. Podsumowując jest ostatnie handel kontraktami różnic cenowych CFD. Zatem na Monfex zarabiamy zarówno na wzrostach cen (są to tzw. pozycje długie-long), jak oraz na ich spadku (pozycje krótkie-short).

 

Z pewnością, w kontaktu do kontraktów terminowych wielkich z giełdy, platforma prosi o moc lepszą ofertę. Przede wszystkim dlatego, że jej związki nie są specjalnych ram czasowych. Mogą zatem zostać usunięte w dowolnym momencie.
Doradca inwestycyjny Biała Podlaska

Kryptowaluty na Monfex.
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X też możliwością handlu dużymi i małymi pozycjami na ponad 200 instrumentach. Do decyzji jest również dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut powiązanych z amerykańskim dolarem. Przylegają do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta.
Założenie konta na Monfex stanowi niesłychanie przydatne. W kierunku rejestracji podajemy dane personalne wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Właśnie na wynik konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail otrzymamy wiedzę o prawu konta. Oczywiście po kliknięciu w dany link następuje aktywacja konta.

Wpłata środków.
Z pewnością, w kierunku rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, którymi będziemy grać. Do wyboru jesteśmy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W przykładu pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a wtedy kopiujemy adres do schowka lub mamy z kodu QR. Następnie, na podany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w układu godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje szansa szybkiego nabycia kryptowalut. Łączy się to wprawdzie z pobraniem prowizji. Niewątpliwie jest ostatnie powiązane z faktem, że zakup przy wykorzystaniu karty rozgrywa się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W skutku pośrednik potrąca cenę w wysokości 3,5% od wszystkiej sprzedaży lub od jakichś 10 USD, w współzależności od tego, która z kwot jest doskonalsza.

Doradca inwestycyjny Biała Podlaska

Wypłata środków.
Wypłaty środków z sieci dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po zaprezentowaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na jaki są stać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki dostarczane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i wypłaty.
Z pewnością samą z najistotniejszych korzyści Monfex są niskie wartości i prowizje. Wykorzystywane są one przy przy zawieraniu a przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. I musimy się i liczyć z poniesieniem kosztów naliczanych za każdy dzień otwartego kontraktu. Ma on obecnie zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za każdy dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na stanie 2000 USD, po odjęciu prowizji i zagranicznych opłat pozostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest platformą tradingową przygotowaną do handlu kryptowalulatmi z zachowaniem dźwigni . Ułatwia ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Nazywa to, że zakład zawierany jest między giełdą i użytkownikami i uzyskuje się do gry przyszłej wartości danej kryptowaluty. Zakład taki zawierany jest na wielokrotność wniesionych środków, jakie z kolei pożyczane są od różnej strony. Wysokość danego punktu jest jednak ściśle skojarzona z powierzchnią używanej dźwigni. A oczywiście przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przydać się do wysokich zysków, należy przecież mieć, iż handel przy użyciu dźwigni pracuje w dwie strony. Dlatego może dać ogromne sukcesy, ale więcej i szerokie straty. Dlatego te określony jest mocny rozsądek i zaczynanie dźwigni idealnej do gustu posiadanej już myśli oraz sztuki.

Doradca inwestycyjny Biała Podlaska

Handel, i bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest całkowicie bezpieczny, ponieważ platforma jest zdecentralizowana. Chroniony jest zarówno system jak i technika używana w Monfex. Depozyt każdego Mężczyzny przechowywany istnieje w portfelu z utrzymaniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Dużym uwagi jest fakt, iż jako Mężczyzna posiadasz dojazd do raportów i ekstraktów z konta w dowolnym momencie. W każdej chwili możesz i się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego zaufania oraz kontroli swoich kont masz nadzieja dwustopniowego uwierzytelniania. Tak właściwie dobrym zagrożeniem dla klienta zapewne żyć wyłącznie sam użytkownik, i właściwie właściwie niedostosowanie dźwigni do stanu kompetencji oraz wiedz gracza. A przed podjęciem gry chwali się dokładne zaznajomienie się z sektorem oraz mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze te warto skorzystać z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym argumentem jest więcej możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Środki” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między innymi informacje dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma umożliwia te handlującym dostęp do webinarów szkoleniowych także do bloga zawierającego nowe relacje z poziomu aktualizacji branżowych, aktualizacji budowy oraz co najważniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Biała Podlaska

Mon fex- wizualna ocena platformy.
Interfejs platformy jest harmonijny i gładki w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu pokazuje się główny panel. Po jego wewnętrznej stronie zlokalizowane są ważne dane dotyczące salda oraz zysku, a ponadto strat dla aktualnie wysokich pozycji. Coraz dużo dużym jest, że zostały tam też zamieszczone dane mówiące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej przydatne są artykuły na punkt dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza jeszcze na bieżąco aktualne marże wykorzystywane przez platformę.

W środkowej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Jednak strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z kolei poniżej wykresu przydatne są opcje dotyczące zakupu jak i sprzedaży i księga zleceń.Oczywiście z ostatniego gatunku dostępna jest same cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym aspektem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali oraz o dostarczenie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Odpowiedzialne są one w zakładce ”Zasoby” na stronie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z pełną pewnością Monfex jest dużą polecenia platformą do handlu z zachowaniem dźwigni. Konkludując stanowi ona naturalna, intuicyjna i ciepła zarówno dla początkujących jak również zaawansowanych inwestorów. Przede wszystkim oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co stanowi rzeczywiście ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz nieokreślony czas kontraktu. Reasumując bezterminowy czas kontraktu umożliwia z kolei anulowanie danego zajęcia w każdej chwili. Dużym uwagi jest również niewątpliwie aspekt, iż dla najemców jest otwarta całodobowa infolinia. Z pewnością dużym jest, że każdemu jest również przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie ważną rolę odgrywa i przyjazne podejście do klienta. Gdyż dzięki łatwemu dojazdowi do środków edukacyjnych, webinarów i darmowych kursów każdemu daje okazję na zwiększenie stanu swoich wiedz w rozgrywce z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Biała Podlaska

Ogólnie w wszelkim środowisku społeczności inwestorskiej, platforma cieszy się uznaniem i piekielnie przyjazną oceną. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie swój interfejs, szybką reakcję ustroju na wykonywane operacje i liczną pierwszą i lekki dostęp do środków edukacyjnych. Oczywiście marki na jej temat wszystek że bez kłopotu znaleźć na forach zaś w mediach społecznościowych.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments